15 49.0138 8.38624 http://blessmecosmetics.com arrow 0 none 1 1 Your e-mail has been sent! A problem has occured. Please try again. NEW HOT SALE cookie-true 600
Bless Me Saint Oil Serum Rozświetlające Bless Me 100% naturalne DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ
0
  • Brak produktów w koszyku.

O mnie

Aneta Kolendo-Borowska

Makijażystka i charakteryzatorka filmowa i teatralna z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w naturalnym makijażu „makeup no makeup“

Obecnie głównie pracuje przy produkcji największych kampanii reklamowych, z najlepszymi w Polsce aktorami, reżyserami i fotografami w branży oraz jako ekspert i nauczyciel wizażu w Szkole „Make-Up Artist“ oraz prowadząc szkolenia dla różnych instytucji i marek  m.in. Bourjois, Lumene, Gosh, R. Irena Eris, Dermika, Douglas, Sephora, Rossmann, Natura

 Pierwszy w życiu makijaż zrobiła koleżance na jej ślub na pożyczonych kosmetykach i pędzlach w 1995 roku nie mając przy tym pojęcia jak to się robi. Pracę jako wizażystka zaczęła w 1997 roku jako samouk i finalistka Ogólnolskiego Konkursu Złota Szminka od razu dla największej firmy kosmetycznej w Polsce Coty dla marek: Margaret Astor, Rimel i Miss Sporty.

 Już rok póżniej po ukończeniu Szkoły Dr. Tadlea Shade of Beauty była międzynarodowa certyfikowaną makijażystką- kolorystką.

 

W 1998 skończyła kolejne szkolenia, aby samodzielnie prowadzić kursy i wizażu i stylizacji i otrzymała propozycję pracy od marki Max Factor, dla której przepracowała 14 lat.

W tym czasie ukończyła Międzynarodowa Szkołę Charakteryzacji  będac uczennicą Marii E. Dziewulskiej  najlepszej polskiej charakteryzatorki raz szkolenia z najlepszymi charakteryzatorami na świecie m.in Sarah Monzani, Grahama Johnsona czy Morag Ross czy podczas Make Up Show i IMATS w Los Angeles i  Nowym Yorku z makijażystami gwiazd m.in Pati Dubroff,  Kristofer Buckle czy Sam Fine.

Była asystentką w Polsce Morag Ross dwukrotnej zdobywczyni nagrody filmowej Bafta m.in  za film Aviator z Leonardo Di Caprio i Cate Blanchett .

Od 2006 roku związana  jako charakteryzatorka m.in z Teatrem Polonia,

Och-Teatrem, Teatrem na Woli. w Warszawie.

Współtworzyła wizerunek Miss Polonia , prowadziła program telewizyjny „Być kobietą“ oraz pisała stałe feletony w Gazecie Wyborczej pt. Vademecum makijażu oraz Metamorfozy.

Jest autorką pierwszej w Polsce książki o malowaniu twarzy dzieci „Malujemy Świat“

Jako charakteryzatorka pracowała m.in przy filmach Miłość na wybiegu“, „Nigdy nie mów nigdy“, „Hel“, „Ciacho“ , „Płynące wieżowce“ oraz teatrze tv „Wesele w Kurnej Chacie“.

W jej portfolio znajdują się najlepsi aktorzy scen polskich: Piotr Fronczewski, Wojciech Wysocki, Andrzej Grabowski, Bogusław Linda, Michał Żebrowski, Paweł Małaszyński, Tomasz Karolak , Krystyna Tkacz, Ewa Szykulska,, Grażyna Barszczewska, Danuta Stenka, Maria Sewery, Iza Kuna, Marta Żmuda-Olga Trzebiatowska, Olga Bołądź, Magdalena Boczarska i wiele innych.

Jest odpowiedzialna za wizerunek aktorów w kampanii reklamowych w Polsce i za granicą m.in. T-mobile, Virgin Mobile, PZU, Hyundai, Nescafe, Purina, CCC, Castorama, Nestle, Grohe, ING Bank i wiele innych.

Jej uczennice pracują już jako samodzielne charakteryzatorki w Operze Podlaskiej i jako wizażystki dla renomowanych marek kosmetycznych.

Posiada również swój zespół asystentek Make-Up Artist Team, z którym pracuje przy projektach filmowych .

 W swojej pracy najbardziej ceni naturalność i piękną świeżą cerę, na której buduje wizerunek zgodny z oczekiwaniami klienta.

W wyniku swoich doświadczeń na potrzeby  swojej pracy i oczekiwań aktorów i klientek stworzyła serum rozświetlające St. Oil Bless Me .

BUY FOR ME

E-mail Preview

Would you please buy this awesome piece for me dear? :)

SHOP NOW

Design Options

E-mail Settings

X