Darmowa dostawa od 270 zł na terenie Polski 🌟

O nas

 
Przez ponad 20 lat pracowałam z pasją jako charakteryzatorka i wizażystka oraz terapeutka twarzy. Widziałam wszystkie stany skóry: od zmęczonej, wyczerpanej po łuszczącą się, trądzikową i ze stanami zapalnymi. Zrozumiałam, że największym problemem, jaki sprawiamy swojej skórze jest nadmierna ilość inwazyjnych zabiegów chemicznych i mechanicznych oraz stosowanie preparatów, obarczonych dużą ilością substancji chemicznych. Dzięki osobistemu doświadczeniu doszłam do wniosku, że MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ.

Moja skóra i skóra moich klientek była wyczerpana, szara i trudno mi było to zaakceptować. Po kilku latach prób i doświadczeń sięgnęłam po dary natury.

Oddaję w Wasze ręce kosmetyki, które uwodzą konsystencją i zapachem, są nowoczesne i skuteczne, działają natychmiast po użyciu i w sposób długotrwały. W tych buteleczkach, słoikach i ampułkach zostały ujarzmione siły natury, a ja wykorzystałam ich dobroczynne właściwości. Nikt bowiem nie wymyślił niczego lepszego od natury! Pamiętajmy o tym, wybierając produkty pielęgnacyjne. Troszczmy się o siebie, nie niszcząc środowiska.
 
Aneta Kolendo-Borowska