Darmowa dostawa od 270 zł na terenie Polski 🌟
Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift
Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift

Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift

3 opinii

Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift

3700,00
Dostępny
Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift

Opis produktu

Najbliższy termin szkolenia: 24.-25. lutego 2024.

UWAGA! Cena 3000zł po wpłacie zaliczki 500zł do niedzieli 18.02.


Szukasz pomysłu na nowy rytuał w swoim salonie?
To szkolenie jest dla Ciebie. 

Liczba osób biorących udział w szkoleniu: od 4 do 6 osób - stawiam na indywidualne podejście do każdego uczestnika

Podczas 2-dniowego intensywnego szkolenia nauczysz się kompletnego Rytuału masażu twarzy Bless Lift krok po kroku z mapą wszystkich punktów akupresurowych i marma.

Trenerka: jestem charakteryzatorką z 25-letnim doświadczeniem i terapeutką twarzy. Ukończyłam szkoły i warsztaty z różnych technik masażu w Japonii, Singapurze, Tajlandii, Indiach i Chinach oraz w Polsce.


Zapisy: biuro@blessme.eu / 606-267-770

Bless Me Institute zaprasza na 2-dniowe warsztaty Bless Lift oryginalnego autorskiego masażu twarzy, dekoltu, karku łączącego tradycyjne techniki masaży azjatyckich ze współczesnym face-modelingiem.

Na moich warsztatach nauczysz się przywracać równowagę emocjonalną w ciele zgodnie z azjatycką filozofią.
Bless Lift to rytuał, w którym zadbamy o piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.
Na warsztatach Bless Lift, masażu liftingująco-modelującego twarzy, uczymy się oryginalnych technik, które stworzyłam z połączenia najlepszych technik masaży azjatyckich (poznasz również techniki masażu kobido).

Natura jest dla mnie odpowiedzią na wiele problemów - uważam, że powinniśmy jak najmniej stosować ingerujących zabiegów.
Masaż Bless Lift, w którym pracujemy na mięśniach głębokich zajmuje się zarówno przyczyną i oddala w czasie starzenie się twarzy.


Więcej o rytuale przeczytasz tutaj:
https://blessmecosmetics.com/rytual-bless-lift-id-11

Opinie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 3 opinii
Jeżeli myślisz o wprowadzeniu nowej usługi w swoim salonie to z całego serca polecam szkolenie z masażu twarzy Bless Lift u Anety Kolendo-Borowskiej. Ogrom wiedzy o face modelingu, trzydniowa praktyka pod czujnym okiem Mistrzyni, cudowna atmosfera i dobra energia to największe atuty tego warsztatu.Aneta JK
25 kwietnia 2023
Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift dało początek wielkim zmianom w moim życiu. Zarówno w aspekcie zawodowym - mogę rozszerzyć zakres usług oferowanych kilentom jak i w aspekcie prywatnym - odkryłam moc masażu na własnej skórze. Rytuał Bless Lift jest absolutnie wyjątkowy! Aneta Kolendo-Borowska potrafi zarówno przekazać wiedzę praktyczną jak i zaszczepić miłość do wielowymiarowej czułości jaką jest masaż. Kosmetyki Bless Me doskonale pracują, nawilżają na każdym etapie szkolenia. Piękne wnętrze, atmosfera, aromaterapia uzupełniają czas spędzony podczas nauki. Wszystkie te detale sprawiają,że Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift jest unikalnym doświadczeniem generującym relaks, poprawę stanu zdrowia i możliwość zawodowego rozwoju. Polecam!Aniela Kalinowska
24 lutego 2023
Kurs masażu Bless Lift dał mi maksymalną wiedzę praktyczną, którą natychmiast zaczęłam stosować w pracy z klientkami. Podczas 3-dniowego szkolenia nauczyłam się techniki masaży azjatyckich, które są podstawą rytuału Bless Lift, poznałam mapę punktów akupresurowych i punktów marma, zrozumiałam jak ważny jest drenaż limfatyczny i odkryłam moc masażu liftingująco-modelującego. Moje klientki są zachwycone!! Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu do kursantki i chcesz zdobyć wiedzę nie tylko teoretyczną, ale przede wszystkim posiadać praktyczne umiejętności po ukończonym szkoleniu, to z serca polecam Ci autorski kurs Anety Kolendo-Borowskiej. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a dzięki kameralnej grupie można o wszystko dopytać i na bieżąco skorygować błędy. Ogromnym bonusem jest też to, że ćwicząc masaż na sobie nawzajem, mogłyśmy z dziewczynami doświadczyć rytuału na własnej skórze. Każda z nas była też modelką autorki tego cudownego zabiegu, co jest kolejnym atutem. Bo nie tylko nauka i stres, ale też relaks, aromoterapia i pięknie wymodelowana twarz, są elementami szkolenia. Polecam! Marta
19 lutego 2023

Dodaj swoją opinię

Powiadomienie o dostępności: Szkolenie z masażu twarzy Bless Lift

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie